KONST / Litografier / Färglitografi 13956042
nr 1395 6042
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 67/260. Motivet: 33x45, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:06:25
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson